Reference

Naše firma

Věnujeme se výstavbě gabionových konstrukcí, prodeji gabionů svařovaných i pletených za nejvýhodnějších podmínek v nejkratších termínech. Nabízíme také kompletní sortiment výrobků svařovaných gabionů. Vyztužené svahy a násypy z armovaných zemin z gabionových sítí s lícem následně ozeleněným, gabiony pletené ze sítí z šestiúhelníkovými oky, vše v antikorozních povrchových úpravách.

Co o nás říkají naši klienti

 • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
  John Doe
  Manager
 • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
  John Doe
  Manager
 • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
  John Doe
  Manager

Galerie realizací Gabion Liberec

Proč si vybrat nás

Gabiony, známé též jako kamenné sáčky či drátěné koše, se stávají stále populárnějším řešením v moderním stavitelství, ať už jde o krajinářské, ekologické nebo architektonické projekty. A kdo by vám mohl nabídnout gabiony lepší kvality, rychlejší dodání a větší variabilitu než my?

Gabiony se staly oblíbeným řešením mnoha stavebních projektů díky své flexibilitě, estetice a odolnosti. Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti gabionových konstrukcí, jsme zde pro vás! Nabízíme široký sortiment, rychlé dodání a profesionální přístup.

Přednosti

Naše společnost se specializuje na výstavbu gabionových konstrukcí. V rámci této služby nabízíme jak svařované, tak i pletené gabiony. To zajišťuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých dekorativních prvků až po složitější konstrukce, jako jsou vyztužené svahy a násypy.

Ponosíme se rychlými dodacími lhůtami a nabízíme výrobky za skvělé ceny. Pro nás je důležitá nejen kvalita, ale i spokojenost zákazníků s cenovou nabídkou a rychlostí služeb.

Máte zájem o svařované gabiony? U nás najdete kompletní nabídku těchto výrobků, vhodných pro různé aplikace. Díky moderním technologiím můžeme garantovat vysokou pevnost a životnost těchto konstrukcí.

Nabízíme nejen gabiony, ale i řešení pro vyztužené svahy a násypy z armovaných zemin s následným ozeleněním. Tato kombinace je ideální pro ekologické projekty, kde je důraz na symbiózu mezi technikou a přírodou.

Při výrobě pletených gabionů používáme síť se šestiúhelníkovými oky, což zajišťuje pevnost a estetický vzhled konstrukcí.

Věnujeme velkou pozornost životnosti našich produktů. Proto jsou naše gabiony opatřeny antikorozními povrchovými úpravami, což zaručuje jejich dlouhou odolnost proti vnějším vlivům.