Gabiony

Gabiony svařované i pletené, gabionové matrace, opěrné stěny z gabionů, zpevnění svahů a násypů z gabionových sítí a zahradní architektura z gabionů jsou stěžejními pojmy z činností naší společnosti realizující zakázky a poskytující prodej po celé ČR.

Gabiony Liberec

Výstavba gabionových konstrukcí, prodej gabionů svařovaných i pletených za nejvýhodnějších podmínek v nejkratších termínech. Kompletní sortiment výrobků svařovaných gabionů.

 

Vyztužené svahy a násypy z armovaných zemin z gabionových sítí s lícem následně ozeleněným, gabiony pletené ze sítí z šestiúhelníkovými oky, vše v antikorozních povrchových úpravách.

 

Popřípadě geosyntetických materiálů s tuhým lícem za bezkonkurenční ceny, v kvalitě požadované EU a normami ČSN, ISO, TP a TKP.

Poradenství a technické konzultace

Nabízíme Vám konzultace při navrhování i realizování konkrétních gabionových stavebních objektů z výztužných gabionových konstrukcí.

Proč si pořídit gabion

Výhody gabionu

Výhodná cena

nízká pořizovací cena ve srovnání s klasickými konstrukcemi

Rychlé řešení

velice krátká doba výstavby gabionů

Ekologie

ekologické řešení, gabion zapadá do exteriéru - přírodní dojem

Design

moderní a příjemný vzhled, design gabionů v interiéru

Recyklace

možnost úplné recyklace gabionů (dráty a kámen)

Montáž

suchá a čistá montáž gabionů za jakýchkoli podmínek i v zimě

Gabiony Liberec

Nepřehlédněte v naší nabídce

Gabiony Liberec

Multifunkční řešení moderního stavitelství

Jedním z nejzajímavějších trendů v současném stavebnictví a krajinářství je využití gabionů. Tato drátěná konstrukce naplněná kamením nabízí nejen esteticky atraktivní vzhled, ale také funkcionalitu, díky které nachází uplatnění v mnoha oblastech. V Liberci máme tu čest představovat špičkové gabionové řešení, které splňuje nejpřísnější evropské normy.

Proč si vybrat naše gabiony?

Rychlá realizace: Nabízíme výstavbu gabionových konstrukcí v nejkratších termínech, aby vaše projekty byly dokončeny včas.

Výhodné podmínky: U nás zakoupíte gabiony za nejlepší možné ceny na trhu.

Kvalita: Všechny naše gabiony prochází důkladnou kontrolou a jsou ošetřeny antikorozními povrchovými úpravami, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Gabiony z Liberce představují kombinaci kvality, funkcionalitu a estetiky. Ať už plánujete stavební projekt nebo hledáte inovativní řešení pro svou zahradu, nabízíme produkty a služby, které splní všechny vaše požadavky. Využijte možnosti, které přináší moderní stavebnictví, a objevte kouzlo gabionů s námi!

Co jsou gabiony?

Gabiony jsou koše, vytvořené buď svařováním nebo pletením, naplněné kameny nebo jiným materiálem. Jejich primárním účelem je podpora a stabilizace terénu, ale také se stávají oblíbeným designovým prvkem v moderních krajinných a architektonických projektech.

Kde všude můžete gabiony použít?

Vyztužené svahy a násypy: S použitím gabionových sítí lze vytvářet armované zemní konstrukce, které se následně dají ozelenit. Toto řešení kombinuje technickou efektivitu s estetickým apelem.


Dekorace a design: Pletené gabiony ze sítí se šestiúhelníkovými oky jsou ideální pro estetické projekty, ať už jde o opěrné zdi, hranice zahradních částí nebo jiné krajinářské prvky.

 

Geosyntetické materiály s tuhým lícem: Tyto moderní stavební materiály, které nabízíme za bezkonkurenční ceny, splňují vysoké standardy kvality stanovené EU a normami ČSN, ISO, TP a TKP.